Uus!

Uued kaubad kohe laos!

divider

Palju vahvaid, uusi mänguasju vaid 1-3 päeva tarnega nüüd Frank & Arturi valikus.
Meisterda, ehita, lõbutse niisama – taskukohased ja nutikad valikud!

Arendavad magnetklotsid

divider

Magna-Tiles® magnetilised kujundid on Jaapani matemaatikaprofessori idee, kes soovis anda oma õpilastele geomeetriliste kujundite ja kontseptsioonide tundmaõppimisel praktilisema kogemuse. 1997. aastal tutvustas Valtech Ameerika Ühendriikides Magna-Tiles®-i, mille eesmärk on arendada struktureerimata kujutlusvõimet mängides ja tutvustada lastele STEM-kontseptsioone.

Tänapäeval on Magna-Tiles® USA tuntuimad magnetilised ehitusplokid ning on juba üle 20 aasta edukalt ühendanud matemaatikat, teadust ja loovust. Õpetajad, vanemad ja lapsed armastavad meie toodete dünaamilist ja tehnilist olemust.

Arendavad pusled

divider

PUZZLIKA hariduslikud pusled on valmistatud eriti tugevast (4 mm) kvaliteetsest papist, mis ei murene ega kortsu. Veepõhised värvid on mittetoksilised ja ohutud igas vanuses lastele. Kõik pusled on loogikamängud. Kõigil toodetel on Euroopa kvaliteedisertifikaadid ja need on välja töötatud vastavalt Montessori „mängi ja õpi“ kontseptsioonile. Kõik komplektid on pakitud torusse või karpi, mida on mugav hoiule panna.

Arendavad klotsid

divider

CUBICA Harivad puidust mänguasjad, valmistatud täispuidust, vahtrast ja pöögist, mis on kasvanud Karpaatide puhtas keskkonnas. Kasutame ainult veepõhiseid mittetoksilisi värve, mis on ohutud igas vanuses lastele. Kõigil CUBIKA toodetel on Euroopa kvaliteedi- ja ohutussertifikaadid. Välja töötatud Montessori „mängi ja õpi“ kontseptsiooni alusel.

X