Laos

Talu loomade ja traktoritega

39,90

Rating
0 out of 5

Komplekt sisaldab 102 osa, mis kokkupanemisel loovad tõelise talu. Nende hulka kuuluvad: puud, aiad, traktorid, tallid ja loomad. See on ideaalne mänguasi igale väiketalunikule. Komplekt on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mis on ühtaegu kerge ja vastupidav. See vastab ka kõige nõudlikumate laste ootustele. Mänguasi on pakendatud esteetilisesse värvilisse karpi, mis sobib suurepäraselt kingituseks.
LIHTNE KOKKUPANEK– maketti on äärmiselt lihtne ja intuitiivne kokku panna. Lihtsalt ühendage 4 tahvli tükki ringide abil, mis asetatakse nende liigenditesse. Kõik väikesed elemendid, nt. puud, surutakse laua sisse, et need mängides ümber ei kukuks. See on suurepärane väljakutse lastele, kellele meeldib konstruktsioone ehitada ja kes tunnevad end käeliste mängude ajal hästi.
KAASASKANTAV – kast, milles makett asub, on varustatud praktilise ja mugava käepidemega. Tänu sellele saab laps mänguasja viia lasteaeda, õue või sõbra juurde. Komplekt on kerge, et laps saaks oma mänguasja ise kaasas kanda.
ARENDAB – komplekt avaldab positiivset mõju lapse intellektuaalsele arengule ja ergutab tema kujutlusvõimet.
SPETSIFIKATSIOON – värv: mitmevärviline; ise kokkupanemiseks: jah isetegemine; materjal: plastik; elementide arv: 102; mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 54/62 / 20cm; kaal: 1,8 kg; kaal pakendis: 2 kg.

Laos

X