Laos

Puidust mänguköök “Kruzzel”

119,00

Rating
0 out of 5

MÄNGUKÖÖK LASTELE

VALGUS JA HELID – köögiga tuleb kaasa lamp, mille saab panna kapi alla, kappi või ahju – valik on Sinu! Valgustus annab lapsele tunde nagu tõelises köögis, see mõjub veelgi paremini, kui toas on juba pime, ning lamp võimaldab lapsel valmistada õhtusööki nukule, kaisukarule või tema vanematele ja sõpradele. Lisaks teevad ahju nupud keeramisel klõpsu. Köök võimaldab tundide kaupa lõbutseda.
KÖÖGI KOKALE TASUTA TARVIKUD – komplekti kuulub 4 lusikat – kulp, spagetilusikas, supilusikas ja pastakulp; pott, pann ja kaas.
PUIT – toode on valmistatud kvaliteetsest puidust, mis mõjutab selle kasutusaega ning kõige pisemate turvalisust ja tervist.
ARENDAB KUJUTLUSVÕIMET – see puidust köök mitte ainult ei paku lõbu, vaid arendab ka kujutlusvõimet ja stimuleerib loovat mõtlemist, õpetab meeskonnatööd ning parandab sotsiaalseid oskuseid. See võib saada inspiratsiooniks lapsele ja aidata kaasa tulevase koka edule.
SPETSIFIKATSIOON – vanus: 3+; materjal: puit; värv: valge / kuldne; lambi toide: 3x AAA; mõõdud (laius / kõrgus / sügavus): 80 / 80,5 / 24cm; mõõdud pakendis (laius / pikkus / sügavus): 88 / 34,2 / 13,5; komplekti kaal: 12,7 kg; kaal koos pakendiga: 13,65 kg.

Laos

X