Laos

Pehmed sensoorsed mänguasjad

29,90

Rating
0 out of 5

Sensoorsed mänguasjad on meie väikestele hämmastavaks toeks maailma avastamisel ja meelte ergutamisel. Need mitte ainult ei paku lapsele rõõmsat, arendavat lõbu, vaid toovad ka leevendust hammaste tulekule. Klotsidel on kumerad numbrid, kujundid ja loomad. Neil on kaunid erksad värvid, mis stimuleerivad suurepäraselt teie lapse arengut. Tänu spetsiaalsetele süvenditele ja eenditele saab laps klotse ridamisi ühendada.
OHUTU – klotsid on valmistatud spetsiaalsest pehmest materjalist, mis on pehme ja kerge ning ei sisalda kahjulikke aineid. Klotse võivad kasutada lapsed alates 6. elukuust.
INTENSIIVSED VÄRVID + ERINEVAD KUJUNDID – sensoorsed klotsid on visuaalselt atraktiivsed ning hoolika, täpse viimistlusega. Nende erksad värvid, erinevad kujud ja suurused köidavad beebi pilku. Komplektis on 8 täringut, 4 looma ja 8 palli
SPETSIFIKATSIOON – värv: mitmevärviline; materjal: kumm; klotside arv komplektis: 20; 1 kuubi mõõdud (pikkus / laius / kõrgus): 5/6 / 5cm; kaal: 0,89 kg; kaal pakendis: 1,03 kg.

Komplekt koosneb kuni 20 elemendist, mida iseloomustavad mitmesugused kujundid ja värvid. Neil on kõige populaarsemate loomade numbrid, mustrid, laigud, mustrid ja kujutised. Klotsid on veekindlad ja kergesti puhastatavad.

Laos

Sulle võib meeldida ka…

X