Laost otsas

Laste kaamera 2″ HD ekraan 1080P 16GB “sinine”

24,90

Rating
0 out of 5

KAAMERA ON MULTIFUNKTSIONAALNE – seadmel on 6 erinevat funktsiooni: kaamerarežiim; salvestusrežiim; foto-/video taas esitus; seaded; mängud ja sisu allalaadimine.
TÄIS-HD SALVESTAMINE – see kompaktne seade suudab salvestada ka täis-HD-s! Lisaks on sellel mikrofon, mis salvestab iga heli täpselt. Komplekti kuulub miniSD kaart mahuga 16 GB, mis võimaldab lapsel teha palju fotosid ja salvestada videot.
5 MÄNGU ​​– et teie lapsel oleks seadme kasutamisest veelgi lõbusam, on kaamerasse eelinstallitud 5 ikoonilist mängu! Need on põlvkondade vahelised mängud, mis on aastaid nautinud mitte ainult noorimaid, vaid ka nende vanemaid.
EKRAAN – 2-tolline monitor on varustatud paljude põhifunktsioonidega, mis meenutavad professionaalset varustust. Menüü näeb siin välja väga sarnane, saab määrata fotode suurust, määrata kuupäeva ja palju muud. Kaameral on ka automaatse väljalülitamise funktsioon 1/2/3 minuti pärast, see on eriti kasulik väiksematele lastele, kes ei mäleta pärast kasutamist kaamerat välja lülitada. See funktsioon säästab akut!
SPETSIFIKATSIOON – sinine värv; vanus: 3+; foto eraldusvõime: 3 MP; video eraldusvõime: 1080P, 720P, VGA; lisakate: kassi imitatsioon; kaamera maht ilma kaardita: 50 foto jaoks; kaasas mälukaart: miniSD 16GB; Micro USB kaabli pikkus: 68 cm; ekraanisäästja: jah; automaatne väljalülitamine: jah; menüü erinevates keeltes: jah; 600 mAh aku; ABS materjal; laadimisaeg: 2h; pidev tööaeg: 2h; katkendlik tööaeg: 4-6h, mõõdud: 5 / 10,5 / 6cm, kaamera kaal: 0,057 kg; kaal koos pakendiga: 0,245 kg.
KAASAS – kaamera, 16 GB miniSD kaart, MicroUSB kaabel, rihm

Laost otsas

X