Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on sul õigus e-poes tehtud tellimusest taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemise tähtaega loeme päevast, kui saite kauba kätte.

Tagastamisele kuuluva toote seisukorra halvenemisel vastutab klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda toote olemuses, omadustes ja toimimises, peaks klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Kauba tagastamiseks tuleb hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest veebipoodi  teavitada aadressil info@lastemangud.ee või kasutades klienditoe vormi aadressil www.lastemängud.ee/kontakt

Veebipood tagastab kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik kliendilt ostu osas saadud tasud, muu hulgas kliendi kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.

Veebipood võib raha tagastamisest keelduda seni, kuni tarbija on asja tagastanud või esitanud tõendi, et on asja tagasi saatnud.

Täpsustavad küsimused saavad vastuse e-maili teel 48 tunni jooksul 🙂

X